Milline vaip lastetuppa valida?

Vaip on suurepärane sisustuselement lastetuppa, pakkudes nii hubasust kui stiilset väljanägemist. See-eest võib lastetuppa vaiba valimine olla oodatust keerulisem, kuna lastevaibad peaksid olema kulumiskindlad ning kergesti hooldatavad, et suuremale mängule ja kasutamisele vastu pidada.

Nordic Carpet'i laia lastevaipade valiku seast leiavad endale sobiva kõik, olenemata nende konkreetsetest vajadustest, soost, mängumustrist, hinnasoovist või sisustusnägemusest.
Et valiku langetamist kergemaks teha, oleme blogipostitusse koondanud vaipu, mis sobivad hästi pea igasse lastetuppa.
Kogu lastevaipade valikuga saab tutvuda siin.

 

1) smartWeave® ÜLEJÕE ja TÄHEMAA

Narma kahepoolne puuvillasest šenillist smartWeave® on ainulaadne kaks-ühes silesidusvaip, mille erinevate kujundustega küljed on samaväärselt kasutatavad. 
ÜLEJÕE ja TÄHEMAA disainide puhul ei ole vaja teha järelandmisi kasutamismugavuse või stiili osas, sest lõbusad mänguvaibad sobivad valatult pea igasse interjööri.


smartWeave® ÜLEJÕE white


smartWeave® TÄHEMAA gold

 
2) smartWeave® LUKE ja PALLIKA

Lõbusate mustrite ja värvidega vaipu leidub smartWeave® seeriast hulgi.
Mis teeb lastevaipade kontekstis antud brändi veelgi mugavamaks, on nende kahepoolsus - maitsete muutudes või vaheldust soovides ei ole vaja uut vaipa osta ega teisega välja vahetada, tasub vaid vaip ümber pöörata.

smartWeave® LUKE multi

smartWeave® PALLIKA multi

3) hemFree™ EDEN, NOBLE JA SPICE

hemFree™ sarja kuuluvad vaibad sobivad imehästi ka lastetuppa. 
EDEN, NOBLE ja SPICE disainide puhul on tegemist kvaliteetsest polüamiidlõngast vaipadega, mis on äärmiselt vastupidavad ja kergesti hooldatavad.
Lisaks pehmele pinnale ja stiilsele uue põlvkonna ääristusevabale servale on vaip libisemisvastase elasticBack tagaküljega, mis püsib ka suurema mänguhoo käigus kindlalt maas. 


hemFree™ EDEN


hemFree™ NOBLE


hemFree™ SPICE

4) MERINO lambanahad

 


MERINO BABY cream

Hinnatud Uus-Meremaa päritolu naturaalne lambanahk on ühtviisi praktiline ja dekoratiivne - lastetoas sobivad nad efektseks vaibaks põrandale, tugitooli- või diivanikatteks ja ka istumisaluseks lapsevankrisse või kelgule.
MERINO lambanahku on saadaval 12 erinevas värvis ja 3 erinevas stiilis, mistõttu on hõlbus leida just enda maitsele sobiv lambanahk.


MERINO wine

 5) KIDS BUDDY karusnahalaadsed vaibad

 


KIDS BUDDY TIGER

Loomamustriga VEGAN FUR plüüsvaip KIDS BUDDY  on pehme karuspinnaga ja mittelibiseva latekspõhjaga.
Nagu MERINO lambanahad, sobivad ka KIDS BUDDY vaibad põrandale, tugitooli- ja voodikatteks või istumisaluseks lapsevankrisse ja kelgule.
Lõbusad KIDS BUDDY vaibad on ääristusvaba vaibaservaga ja kergesti hooldatavad.


KIDS BUDDY PANDA